תקנון

כללי

ברוכים הבאים לאתר uliwood. האתר משמש כחנות למכירת מוצרים באופן מקוון. אנחנו ב- uliwood עושים את המירב על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר. uliwood מתמחה בייצור רהיטים במשך למעלה מ- 30 שנה. הריהוט מיוצר במיכון אוטומטי וממוחשב בטכנולוגיה חדישה על ידי המכונות המתקדמות בעולם, תוצרת גרמניה. uliwood מובילה בתעשיית הריהוט הישראלית, ייצור כחול-לבן, המחזק את הכלכלה הישראלית ואת ענף תעשיית הרהיטים בארץ.

הרהיטים המשווקים באתרנו מיוצרים ומורכבים מחומרים אשר נבחרו בקפידה ועומדים בתקן הישראלי וכן בתקנים אירופאים. כלל הרהיטים עוברים הליך בקרת איכות.

uliwood מספקת רהיטים עבור קהל לקוחות נרחב כמעט לכל יעד בארץ.

הזמנות ניתן לבצע אך ורק באתר האינטרנט או בטלפון באמצעות נציג מכירות.

כל האמור באתר ובתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

השימוש והרכישה דרך אתר uliwood כפופים לתנאים המפורטים להלן והם מהווים הסכם מחייב בינך לבין מפעילי האתר ובעליו.

משתמשי האתר מביעים את הסכמתם לכל תנאי השימוש ולכל הכללים החלים בהתאם לתקנון זה ואחרים אך מעצם השימוש באתר. המשתמש מצהיר כי הוא מודע לכל תנאי התקנון באתר וכי אלה מקובלים עליו וכי לא תהיה לו כל טענה או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו או נגד כל אדם מטעם המפעיל בהקשר זה, בין אם ביצע רכישה באתר ובין אם הרכישה בוצעה בשיחה טלפונית.

כלל התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד. יתכנו הבדלים בין התמונות לבין המוצר במציאות כגון הבדלי גוונים וכדומה.

מחיר המוצר הוא המחיר שהיה נקוב באתר ביום ביצוע ההזמנה. לא יחולו שינויים במחיר זה לכאן או לכאן, הן במידה ותהיה התייקרות במחיר המוצר או תהיה הוזלה או מבצע של מוצר זה.

בעלי האתר ומפעיליו שומרים על זכותם לשנות תקנון זה מעת לעת אולם שינוי שיבוצע יחול רק על משתמשים שהזמינו מוצרים לאחר השינוי. במקרה של סתירה בין תקנון זה לבין פרסום אחר, תגברנה הוראות תקנון זה על כל פרסום אחר.

טעות באתר

אם תתגלה טעות כזו או אחרת במחיר המוצר, בתיאורו או בכל רכיב אחר, על uliwood ליידע את הלקוח בהקדם האפשרי בדבר הטעות ולאפשר ללקוח לבטל את העסקה ללא כל תשלום.

 

 

ביצוע הרכישה

uliwood מאפשרת ללקוחותיה לרכוש בדרך מהירה וקלה ובמחירים ללא תחרות.

כל מוצר מוצג בדף מכירה נפרד הכולל  פרטים מלאים על המוצר. לקבלת מידע נוסף או ייעוץ ניתן לפנות לנציג שירות באמצעות הווצאפ, הטלפון, המייל או הפקס.

המחירים באתר מוצגים בשקלים חדשים וכוללים מע”מ. ניתן לשלם בכרטיס האשראי עד 12 תשלומים, ללא ריבית והצמדה.

הזמנות באתר uliwood רשאים לבצע רק בני 18 ומעלה, אשר ברשותם כרטיס אשראי בר תוקף.

uliwood רשאית למנוע את האפשרות לבצע הזמנה באתר לפי שיקול דעתה הבלעדי.

המכירה תהיה תקפה רק לאחר קבלת אישור חברת כרטיסי האשראי.

במידה שהעסקה סורבה על ידי חברת האשראי, uliwood תודיע על כך ללקוח בהקדם האפשרי בכדי שיוכל לפעול להסדרת האישור להשלמת העסקה. למען הסר ספק, ספירת ימי האספקה תחל מיום אישור העסקה ע”י חברת כרטיסי האשראי.

מסירת פרטים כוזבים היא עבירה פלילית והמוסר פרטים כוזבים צפוי לנקיטת הליכים משפטיים ואזרחיים כלפיו.

uliwood משווקת מוצרים אשר אינם נמצאים במלאי וייוצרו לאחר קבלת ההזמנה והסדרת מלוא התשלום מהלקוח.

בהרשמה לאתר מאשר הלקוח להיכלל ברשימת תפוצה לקבלת דיוור ישיר של uliwood והוא מאשר ל uliwood לשלוח אליו דואר עם מסר שיווקי. ניתן להסיר את הרישום מרשימת התפוצה בכל עת.

כל מידע המופיע באתר uliwood לרבות תמונות, גרפיקה, לוגו וכיוצא באלה הינם בבעלותה של uliwood.

 

אספקת המוצרים

המוצרים יסופקו לכתובת שהוקלדה בדף ההזמנה המופיעה בחשבונית שקיבל הלקוח תוך 14 ימי עסקים (לא כולל שישי-שבת וערבי חג). לקראת גמר הייצור יתואם טלפונית מועד האספקה מול הלקוח. אם הלקוח לא יוכל לקבל את המוצר במועד שהוצע לו מכל סיבה שהיא, יתואם מועד אספקה חדש בתוך המועד הנקוב מיום המועד שהוצע. uliwood תעשה כל שביכולתה לתאם מועד חדש בהקדם האפשרי בהתאם לאילוצי החברה אך הלקוח לא יוכל לטעון שהמוצרים לא סופקו במועד המובטח.

uliwood לא תיהיה  אחראית לאיחור באספקת המוצר במקרים הבאים:

  1. אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהמשתמשים באתר להשתמש באתר באופן תקין.
  2. במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה, טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין.
  3. שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים.
  4. כל סיבה שהיא שאינה בשליטת  uliwood .

 

אספקות המוצרים יבוצעו בכפוף לתשלום דמי ההובלה ו/או ההרכבה, יהיו מבאר שבע בדרום ועד מטולה בצפון להוציא ישובים הנמצאים מעבר לקו הירוק וישובים שאינם נכללים באיזור החלוקה המצוינים במפה, אלא אם סוכם אחרת בכפוף לתשלום נוסף ובכפוף למועד האספקה שיסוכם.

מחירי ההרכבה לא כוללים חיבור או התקנה לקיר. במידה והמרכיבים ירכיבו את המוצרים לקיר אצל הלקוח, ההרכבה תעשה בהסכם שבין המרכיב ללקוח ו uliwood מסירה מעצמה כל אחריות לגבי התקנה שכזאת. כמו כן יובהר כי מחירי ההובלה וההרכבה לא כוללים בקשות מיוחדות מצד הלקוח כגון, חיבור לקיר, פתיחת פתח ברהיט (להעברת חוטי חשמל) או כל בקשה שעלולה לפגוע בשלמות המוצר. uliwood מסירה כל אחריות ממוצר שנעשו בו שינויים בעת ההרכבה לפי דרישת הלקוח.

אספקה לקומה רביעית ומעלה- תחול תוספת מחיר של 50 ש”ח לכל קומה מעל הקומה השלישית אם המוצר או חלקו לא נכנס במעלית. במקרה והמוצר או חלקו לא נכנס למעלית ואין אפשרות להעלותו בבטחה דרך חדר המדרגות יוזמן מנוף ע”י הלקוח ו-uliwood אינה אחראית להובלה זו. באחריות הלקוח לדאוג להזמנת המנוף אם ידרש.

דמי ההובלה וההרכבה ישולמו במזומן על ידי הלקוח ישירות למוביל ביום האספקה לאחר שהלקוח בדק את טיב המוצר ווידא שהמוצר כולו וההרכבה לשביעות רצונו.

למניין ימי האספקה יחשבו רק ימים א- ה לא כולל חגים, ערבי חגים וחול המועד.

המוצרים

תתכן סטייה של עד 5% מהמידות הנקובות בתיאור המוצר או בהזמנה. הלקוח לא יוכל לטעון שהמוצרים שסופקו אינם תואמים את הזמנתו במידה ואכן תחול סטייה שכזאת. כמו כן, סטייה כגון זו לא תהווה עילה לביטול ההזמנה.

ארונות סנדוויץ – הבמות מגיעות מלמין כפול עובי 28 מ"מ
ארונות קודש – עומדים סנדוויץ , שוכבים (מדפים שוכבים פלטות) מלמין 28 מ"מ
דלתות מיוצרות – מלמין / מדפ תלוי בדגם

בכל שאלה ניתן להתקשר בנושא ונענה בשמחה

ביטול עסקה

ביטול עסקה במוצרים אשר מיוצרים בהזמנה אישית בהתאם להזמנת הלקוח- אין אפשרות לבטל הזמנה או להחזיר מוצרים בהזמנה מיוחדת אם החל תהליך הייצור אפילו באופן חלקי. זכות הביטול פגה 3 בתום ימי עסקים מיום ביצוע העסקה. במידה ו uliwood תאשר ביטול הזמנה לפנים משורת הדין הדבר יעשה בכפוף לתשלום 5% מערך העסקה מערך המוצר או 100 ש”ח הנמוך מבניהם .

מוצרים אשר לא יוצרו בהזמנה אישית או הזמנה אישית שטרם החלו בייצור- תינתן האפשרות לביטול בכפוף לתשלום 5% מערך העסקה מערך המוצר או 100 ש”ח הנמוך מבניהם .

בקשה לביטול עסקה תעשה ע”י פניה בכתב לשירות הלקוחות באמצעות משלוח פקס ו/או מייל בציון סיבת הביטול וזאת, עם היוודע ללקוח סיבת הביטול ובכל מקרה לא יאוחר ממועד האספקה שסוכם.

uliwood שומרת על זכותה לבטל עסקה מכל סיבה שהיא ולהחזיר ללקוח את מלוא התמורה שנתקבלה ממנו בעבור עסקה זו.

אחריות

על הלקוח לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו ולדווח ל uliwood על כל פגם או אי התאמה. uliwood מתחייבת לתקן כל פגם שהלקוח דיווח עליו עם קבלת המוצר תוך 14 ימי עסקים. על הלקוח לאפשר ל uliwood לתקן את הפגם ולא תקום ללקוח זכות ביטול בגין כך.

תקופת האחריות היא לשניים עשר חודשים מיום האספקה, אלא אם צוין מפורשות אחרת. האחריות הינה אחריות היצרנים/ הספקים ועל פי התנאים שיקבעו על ידי כל אחד מהם.

הצגת תעודת אחריות או חשבונית היא תנאי לתוקף האחריות.

האחריות לא תחול במקרה של נזק פיזי, השחתות, שריפה, רטיבות או שימוש בלתי סביר במוצר.

אבטחת האתר

העברת הנתונים באתר uliwood מתבצעת בטכנולוגיית SSL בצורה מוצפנת. פירטי כרטיס האשראי אינם נשמרים.

 

סמכות שיפוט

סמכות שיפוט ייחודית לכל עניין ומחלוקת נתונה לבית משפט השלום בקריות.

שירות לקוחות

בכל שאלה או בירור בכל נושא שהוא ניתן ליצור קשר עם שירות לקוחות (פרטים בלשונית “צור קשר”).

 

גלישה ורכישה מהנה,

uliwood