מיטות קומותיים

ברוכים הבאים לקטלוג מיטות קומותיים לחדרי ילדים של אוליווד רהיטים. מיטות קומותיים לחדרי ילדים ונוער יוצרות תחושת קירבה ייחודית בין אחים ואחיות. יחד עם זאת חשוב לזכור שגם מבחינה פרקטית, מיטות קומותיים הן פתרון לחיסכון בחלל החדר. באוליווד רהיטים אנו מייצרים את המיטות מחומרים עמידים ובטיחותיים לטווח ארוך. לרשותכם מבחר דגמים ענק של מיטות קומותיים. המיטות שלנו עשויות מעץ סנדוויץ' מצופה פורמייקה המעניק דחיסות ועמידות בפני נזקים ומקנה מראה יוקרתי ומרשים.

מציג את כל 9 התוצאות

מיטת קומתיים נפתחת + משטח שינה נוסף ו- 2 מגירות אחסון – דגם עדן

4,600 

מיטת קומתיים נפתחת + משטח שינה נוסף ו- 2 מגירות אחסון – דגם עדן חלק

4,600 

מיטת קומתיים נפתחת + משטח שינה נוסף ו- 2 מגירות אחסון – דגם עדן קפיטונז

4,600 

מיטת קומתיים נפתחת עם משטח שינה נוסף + 2 מגירות אחסון תחתונות, וספרייה מובנית עם 10 מגירות, 4 תאי אחסון ומשטח עבודה – דגם רכבת ספריה

7,189 

מיטת קומתיים הכוללת משטח שינה נוסף + 2 מגירות אחסון – דגם קומתיים 9

4,600 

מיטת קומתיים הכוללת משטח שינה נוסף + 2 מגירות אחסון – דגם KOMOTAIM 9 ARIAH MEUTCAV

4,600 

מיטת קומתיים הכוללת משטח שינה נוסף + 2 מגירות אחסון – דגם קומותיים 9 פסים ליאור

4,600 

מיטת קומתיים הכוללת משטח שינה נוסף + 2 מגירות אחסון – דגם קומתיים 9 פסים

4,600 

מיטת קומתיים הכוללת משטח שינה נוסף + 2 מגירות אחסון – דגם קומתיים סולם

5,750 

מיטת הקומותיים שלי

שנות הילדות הן שנים מצחיקות של תום ילדותי, רצון להיות כמו הגדולים ואחוות אחים מקסימה. בחרתם להשכיב שני ילדים באותו חדר? אין דבר נפלא מזה! אחים החולקים חדר משותף, לומדים לחיות בהרמוניה עם מישהו נוסף כבר מגיל צעיר, הם מבינים יותר תהליכים רגשיים ומפותחים בהיבט התקשורתי הבינאישי.

 

איזה הורה לא חולם על ילדים שרצים לשכב במיטה עם ערב?

אם חדר הילדים קטן מעט ואתם רוצים להעניק לחבר'ה הצעירים שלכם תחושה חווייתית במיוחד, מיטת קומותיים תעלה קומה את רמת ההנאה שלהם. תופתעו לגלות שהשובבים הקטנים, שעד היום היו מוכנים לעשות הכול חוץ מלישון ("אמא, את רוצה שאני יעזור לך לבשל מרק?" "לא, לכל הרוחות, השעה 1:00 בלילה!"), רואים פתאום במיטה מתקן פלאים, מושך יותר מגלגל ענק בלונה פארק.

 

מיטות קומותיים, איך בוחרים אחת מושלמת?

אתם מעוניינים שמיטת הקומותיים תיצור חיסכון משמעותי במקום, תהיה כלילת יופי ותחזיק מעמד גם מול רעיונות יצירתיים במיוחד ("אבא, אנחנו לא מחריבים את המיטה, זו בכלל ספינת פיראטים!).

 

מהם הפרמטרים החשובים בבחירת מיטות קומותיים?

לכו על בטוח

מיטות קומותיים הן רהיט שחייב להיעשות מחומרים חזקים במיוחד. הן צריכה להיות מסיבית ולהוות בסיס לשני ילדים או לילד ומתבגר, כשהמשקל הכולל מתפרס על שטח קטן יחסית. חשוב לבדוק שבקומה השניה יש מעקה יציב ומחובר היטב וכן שהסולם אחוז טוב והשלבים נוחים גם לשימוש של ילדים בגיל צעיר ממש. בגדול, מיטת קומותיים העשויה מחומר טוב ומורכבת נכון, לא אמורה לחולל שום בעיה.

 

הגובה הנכון של מיטת הקומותיים שלכם

אם הילד שלכם רוצה לשבת עם ספר במיטה העליונה, הוא לא אמור להתחכך בתקרה. בדקו שיש מספיק מרחק בין המיטה הגבוהה לבין תקרת החדר. במיטת הקומותיים, לעיתים מתהוות הצגות מרגשות ודמיונות מרתקים לובשים צורה (בראש של ילדים אין הבדל בין בימת שתי הקומות המרשימה שלהם, לבין תיאטרון הבימה, למשל), בדקו אפשרות בה תקרת המיטה התחתונה תהיה גבוהה מספיק, כדי לאפשר להם לעמוד.

 

דרוש: מקום

לא יאומן כמה חפצים יכולים שני ילדים לייצר. אתם עומדים נבוכים מול השפע האינסופי אותו אתם אמורים לאחסן איפשהו, ולא יודעים איך תעשו זאת באמת. מיטת קומותיים פונקציונאלית מציעה לכם שפע מקומות אחסון בדמות מגירות נשלפות, מדפים מובנים וספרייה בילד אין, שם תוכלו לארגן לכם בסדר מופתי את כל הפריטים השימושיים: כלי מיטה, ספרי קריאה, ציוד לביה"ס וחפצים אישיים. הי, מי קרא לה מיטת קומותיים?

 

בחרתם מיטת קומותיים? יופי!

יופי, בעינינו הוא פרק משמעותי בסיפורה של מיטת קומותיים. חשוב לנו שמיטת הקומותיים שלכם תהיה מעוצבת, מותאמת לצבעי החדר שלכם, מתוקה ועליזה. אחרי הכל מדובר פה על רהיט שילווה אותם כמעט חצי מהיממה. אנחנו ממליצים על בחירה בצבעים בהירים שישפכו אור נעים על חלל החדר, אבל לחדר לבן במיוחד, בהחלט תתאים מיטה כהה יותר, שתשבור את החיוורון.

 

הצעת מחיר

השוו מחירים וקבלו החלטה מושכלת יותר, רק אל תתנו למחיר לבלבל אתכם ולגרום לכם לבחור רהיט באיכות נמוכה. כדאי להשקיע מעט יותר, במיטת קומותיים שתחזיק הרבה יותר. תוכלו למצוא אצלנו באוליווד, מבחר מיטת קומותיים ב-4600 שקלים. זה מקסים שאתם יכולים לקנות שתי מיטות במחיר לא גבוה בהרבה ממחיר מיטה בודדת!

מיטות הקומותיים של אוליווד נהנות מכל העולמות, גם עשויות מעץ חזק ואיכותי, נוחות ברמה שמרדימה גם את גדול עקשן הילדים, גם יפהפיות וגם מכילות פתרונות אחסון מובנים.

מיטות הקומותיים של אוליווד – לא תוכלו לרדת מהעץ.