מיטת חבר נשלפת

מיטת חבר נשלפת היא פתרון חכם גם לניצול יעיל של חלל החדר וגם מאפשרת לארח חברים ובני משפחה בצורה דינאמית ונוחה. באוליווד רהיטים אנו מייצרים את המיטות מחומרים עמידים ובטיחותיים לטווח ארוך. לרשותכם מבחר דגמים ענק של מיטות חבר נשלפות עשויות מעץ סנדוויץ' מצופה פורמייקה המעניק דחיסות ועמידות בפני נזקים ומקנה מראה יוקרתי ומרשים.מציג את כל 20 התוצאות

מיטת יחיד נפתחת + משטח שינה נוסף ו- 2 חללי אחסון – דגם מור

3,309 

מיטת יחיד נפתחת + משטח שינה נוסף ו- 2 מגירות – דגם ירדן

2,589 

מיטת יחיד נפתחת + משטח שינה נוסף ו- 2 מגירות – דגם לין

3,019 

מיטת יחיד נפתחת + משטח שינה נוסף ו- 2 מגירות – דגם מוראל

2,589 

מיטת יחיד נפתחת + משטח שינה נוסף ו- 2 מגירות – דגם ניסן

2,589 

מיטת יחיד נפתחת + משטח שינה נוסף ו- 2 מגירות – דגם רותם

2,589 

מיטת יחיד נפתחת + משטח שינה נוסף ו- 2 מגירות – דגם רותם כרית חלקה

3,019 

מיטת יחיד נפתחת + משטח שינה נוסף ו- 2 מגירות – דגם רותם עגול

2,589 

מיטת יחיד נפתחת + משטח שינה נוסף ו- 2 מגירות אחסון – דגם לביא

2,589 

מיטת יחיד נפתחת + משטח שינה נוסף ו- 2 מגירות אחסון – דגם קורן עגול

2,589 

מיטת יחיד נפתחת + משטח שינה נוסף ו- 2 מגירות אחסון – דגם קורן קפיטונז

3,019 

מיטת יחיד נפתחת עם משטח שינה נוסף + 2 מגירות אחסון – דגם טל

3,889 

מיטת יחיד נפתחת עם משטח שינה נוסף + 2 מגירות אחסון – דגם קורן

2,589 

מיטת יחיד נפתחת עם משטח שינה נוסף ו- 2 מגירות אחסון – דגם רומי

4,749 

מיטת יחיד נפתחת עם משטח שינה נוסף ו- 2 מגירות אחסון – דגם רומי אריח

3,889 

מיטת יחיד עם 2 מגירות נפתחת + משטח שינה נוסף – דגם רותם קוביות

2,589 

מיטת יחיד נפתחת + משטח שינה נוסף ו- 2 מגירות – דגם אושר נסיכה 3

3,019 

מיטת יחיד נפתחת + משטח שינה נוסף ו- 2 מגירות – דגם שניאל

2,589 

מיטת יחיד נפתחת + משטח שינה נוסף ו- 2 מגירות – דגם שניאל נפתחת נסיכה

2,589 

מיטת יחיד נפתחת דגם KAPITONAJ MEGIRA LIEL

3,019 

מסיבת פיג'מות

זוכרים את הימים האלו בהם היינו ישנים אצל חברים? איך היינו מחזיקים זה בזה מפחד סרט האימה, ומלכלכים את כל הסדין בפופקורן… היום אנחנו רוצים להעניק את החוויה המוצלחת הזו לילדינו. כשהילד שלנו מביא חבר הביתה ,הוא רוצה לתת לו מקום של כבוד על מיטה נוחה ובטוחה, מצד שני, לא נרצה שביומיום תעמוד בחדר מיטה ריקה סתם. מיטת חבר נשלפת היא הפתרון המושלם לאירוח חברים למסיבות פיג'מות עליזות במיוחד.

 

מיטה נוספת בשלוף

מיטה נוספת מתחת למיטה הרגילה שימושית מאוד, מספיק שהלימוד למבחן התאחר עד השעות הקטנות והחברה לא רוצה לשוב הביתה לבד, או שהזמנתם בן דוד לסופ"ש. חשוב שתתאימו את המיטה למשקל הילד ומידותיו, ילד בוגר יותר יצטרך מיטה חזקה ומסיבית, אבל יש לקחת בחשבון שילדים קטנים עלולים להתייחס למיטה כלטרמפולינה, לכן עדיף שהמיטה תהיה יציבה בכל מקרה. מדדו את גודל החדר לפני שאתם רוכשים מיטת חבר נשלפת, שלא תמצאו את עצמכם נתקעים עם מיטה שנפתחת רק עד החצי. תוכלו לשלב במיטת חבר נשלפת גם ארגז מצעים לניצול שטח מקסימלי.

 

מיטת חבר נשלפת חייבת להיות איכותית

מאילו חומרים מיוצרת מיטת חבר נשלפת איכותית?

החומר האיכותי ביותר הוא עץ מלא, כמו אורן או אלון, אך מחיר מיטה מחומר זה יהיה יקר. סנדוויץ' בציפוי פורמייקה הוא חומר איכותי וזול יותר. מיטות נוספות מיוצרות מסיבית אך הן הרבה פחות עמידות ועלולות לסבול מבלאי די מהר.

מזרן טוב הוא אחד ממרכיביה של חווית שינה איכותית החשובה כ"כ בשנות הגדילה של הילד. אתם יודעים מה? תנו לילד לנסות את המזרן, לשכב עליו ולהחליט אם הוא מעוניין להעביר עליו את לילותיו, כך תבטיחו לעצמכם שהילד שלכם לא ינדוד למיטה שלכם כל לילה.

 

למה לתת לילד לבחור מיטת חבר נשלפת?

כי בסופו של דבר, דייר הקבע בחדר הילדים זה הוא, וחשוב לו מאוד להיות גאה ובטוח בעצמו כשהוא מזמין חברים לשינה משותפת. כאשר אתם נותנים לו לבחור בעצמו את עיצוב המיטה, אתם מעניקים לו תחושה של בגרות, ונותנים בו אמון. זכרו שהקטנצ'יק שלכם מבין עוד יותר מכם במה טרנדי היום ואיזה עיצוב הוא העכשווי ביותר. בסופו של תהליך, יתכן והבחירה שלו לא תענה במדויק על דרישות טעמכם, אבל בינינו, חדר בסטייל שלכם, מול ילד מאושר, מה שווה יותר?

 

מעצבים חדר עם מיטת חבר נשלפת

כדי להפוך את מראה החדר כולו להרמוני, אתם לא צריכים להזמין מאסטרים בעיצוב פנים, מספיק שתבצעו כמה פעולות פשוטות.

החליפו את ידיות הארון – ידות התואמות את צבע מיטה יתנו לה מראה כאילו היא חלק מקומפלט. תוכלו לבחור בידיות צבעונית ממגוון חומרים וכן בידיות בצורות שונות: חיות, דמויות דיסני או דמויות מסרט אהוב אחר.

צבעו את הקירות – תוכלו לקנות צבעים בהירים המנוגדים או משלימים את גוון המיטה ולצבוע להנאתכם את קירות החדר, דוגמה של פסים או שבלונת פרחים, בכלל ישרו אווירה של חגיגה.

בחרו בוילון מתנפנף – אין כמו וילון יפה שמשתלב עם המיטה ונותן לחדר מראה קליל ונערי. בחרו בוילון מבד רך וילדותי, אם הוא גם יהיה תואם למצעים, הילד שלכם מלך!

 

2 מיטות מחיר אחד

מכיוון שלא כל יום באה לשימוש המיטה הנוספת, מרגיש בזבוז לקנות מיטה במחיר מלא. כשאתם רוכשים מיטת חבר נשלפת אתם בעצם קונים מיטה במחיר אחד, ומקבלים מיטה נוספת מתנה!

מיטת חבר נשלפת – הבחירה המשתלמת.