ארונות בתוספת זכוכית

מבחר ארונות בתוספת זכוכית של אוליווד רהיטים. מבחינה עיצובית בעבר נעשה שימוש עם זכוכית בכל הנוגע לארונות כמעט באופן בלתי מופרד. העיצוב המודרני מעת לעת בחר בחומרים אחרים ובקווי עיצוב קצת שונים. החזירו את "האולד סקול" לקדמת הבמה בבית! ארונות בתוספת זכוכית מוסיפות אלמנט עיצובי קלאסי לחלל החדר, מעבר לנושא העיצוב מדובר פתרון פרקטי ויעיל של פתרון אחסון. באוליווד רהיטים תמצאו מגוון רחב של ארונות בתוספת זכוכית המותאמים לחדרי ילדים ונוער, חדרי שינה ועוד.מציג את כל 4 התוצאות

ארון 3 דלתות עם 11 חללי אחסון נפרדים ו- 6 מגירות + תא תלייה לקולבים – דגם לני

5,039 

ארון 4 דלתות עם 6 חללי אחסון נפרדים + תא תלייה לקולבים ו- 4 מגירות – דגם לין

3,731 

ארון 5 דלתות עם 18 חללי אחסון נפרדים + תא תלייה לקולבים ו- 7 מגירות – דגם לורן

4,749 

ארון 6 דלתות הכולל 12 חללי אחסון נפרדים ו- 4 מגירות + תא לתליית קולבים – דגם אושר

8,129 

אנחנו שקופים איתכם, הטרנד היום הוא ארון בתוספת זכוכית

הוא הופך את הבית שלנו לחלון ראווה מרשים ביותר, מספר את הסיפור שלנו בלי מילים ומכריח אותנו להציב את תכולתו בצורה מופתית. ארון בתוספת זכוכית, נעים להכיר.

הרבה לפני היום בו הפכה השקיפות לערך עליון בתקשורת האנושית, השתמש הדומם בתכונה זו. שילוב זכוכית במגוון דרגות שקיפות ברהיטים שונים היא מנהג קדום ולא המצאה שלנו. ארונות בשילוב זכוכית יכולים להעלות לנו אסוציאציה של מוזיאון או של תערוכה, הצד המשותף בשניהם הוא הרצון להציג לקהל מוצגים ויצירות שונות. אין סיבה שלא תשתמשו ביכולת המופלאה הזו של הזכוכית כדי להתגאות גם בפרטי הנוי שלכם, בדירה הפרטית. זה יעשה לכם טוב על הלב כל אימת שתחלפו ליד דלת זכוכית שקופת-חזית.

 

מה ניתן להציג בארונות בתוספת זכוכית?

האמת שזה תלוי לגמרי באופי שלכם, אם אתם חובבים חפצי אומנות מיניאטוריים אין סיבה שתתנו להם לרעוד מפחד בחשכת ארון אטום, הוציאו אותם לאוויר העולם, הם יתנו אמירה חדשה לקונספט הכללי. חובבי ספורט ירצו בוודאי למקם מעדנות גביעי ניצחון מכסיפים או מזהיבים וכן מדליות נוצצות. תוכלו להשתמש בזכוכית כוויטרינה ומאחוריה להניח כלי כסף יוקרתיים, ואם אתם מאלו שרוחשים כבוד למילה הכתובה, אין סיבה שלא תיישבו את המדפים הגלויים במיטב הספרות האהובה עליכם.

ארון בתוספת זכוכית נראה כמו הבחירה הטבעית לסלונים, מטבחים ואפילו חדרי ילדים, רק חשוב להימנע מדפוסי חשיבה לא נכונים.

 

3 הטעויות שלא תעשו בבחירת ארונות בתוספת זכוכית

1. זכוכית לא מתאימה

כשאנחנו אומרים 'זכוכית' אנחנו מתכוונים בדר"כ לחומר שקוף ללא גוון לחלוטין, אולם במחשבה שניה אין חומר כ"כ צבעוני כמו הזכוכית. נוכל למצוא זכוכית בכל גווני הקשת ובמגוון רמות שקיפות. ישנה זכוכית מחוסמת, זכוכית אקסטרה כליר, שהיא שקופה יותר מהזכוכית הרגילה, זכוכית טריפלקס ועוד. כדי לעשות שימוש נכון בזכוכית, אסור לנו להתייחס לצבע ולמרקם שלה בזלזול, חשוב מאוד שהגוון שלה יתאים במדויק לקונספט החלל בה היא ממוקמת. צבע ומרקם לא מתאימים יהפכו את מראה החדר לחסר טעם. כדאי להשקיע מחשבה בהתאמת סוג העץ של הארון לסוג וגוון הזכוכית.

 

2. זכוכית לא בטיחותית

אל תסתנוורו מהיופי, חשבו גם על רמת בטיחות גבוהה. הזכוכית שבארון צריכה להיות מוגנת בגב הגנה עבה פי שלושה מעוביה, כדי למנוע התנפצות במקרה של נפילה. הגנה זו חשובה במיוחד בארון המיועד לחדר הילדים, שם הם נוטים לפעמים להחליף סל קליעה בארון בגדים, משום מה.

 

3. לא עושים פדיחות

מכיוון שדלתות הזכוכית הן מלשניות גדולות, לא תוכלו להטמין מאחוריהן דבר מבלי שיהיה חשוף לציבור. לכן חשוב לדחוף את הבלאגן בתוך ארון אטום יותר ולהחביא חפצים אישיים בתוך חללי אחסון מוצנעים. בפרונט, שימו דווקא את תעודות ההוקרה שלכם. זה נכון, לכולנו יש חולשות, אבל אף אחד לא צריך לדעת עליהן.

 

ארון בתוספת זכוכית, איך לשלב אותו נכון בחללים שונים?

ארון בתוספת זכוכית הוא לא טיפוס מקובע ויכול להשתלב במקומות שונים בבית, חשוב רק להתאים אותו לקונספט העיצובי במדויק. אם הרהיטים בחדר משלבים עץ וזכוכית נכון יהיה להשתמש בארון משולב אף הוא באותם חומרים בדיוק. ניתן להשתמש בזכוכית בתור החומר העיקרי ממנו מיוצר הארון או להסתפק בקישוטי זכוכית דקורטיביים על דפנותיו, הכל לפי טעמכם האישי והעדפותיכם במישור הפרקטי.

 

כך תתחזקו ארונות בתוספת זכוכית

הזמנתם ארון, הרכבתם אותו, הוא עונה לכם על כל הציפיות ואתם מוצאים את עצמכם מדי פעם מודים בליבכם למי שיצר את פתרון האחסון המושלם הזה. איך תשמרו עליו מקסים כ"כ לאורך זמן? זה פשוט, עליכם לייחד זמן מדי שבוע לאיבוק הזכוכית ולהברקתה. עשיתם זאת? אל תרימו גבה אם אנשים יברכו אתכם על הארון החדש גם בעוד שנים.