פתרונות אחסון

לרשותכם פתרונות אחסון חכמים ויצירתיים בהתאמה אישית או לבחירה ממגוון דוגמאות עשיר לניצול נכון של המרחב לאחסון בכל חדר וחדר בבית.

מציג את כל 12 התוצאות

ארגז אחסון עומד עם דלת עילית – דגם ברכה

1,869 

ארגז אחסון עומד עם דלת עילית – דגם לייב

1,249 

ארגז אחסון עומד עם דלת עילית – דגם לייב רגל

1,399 

ארגז אחסון שוכב הכולל 3 מגירות אחסון נפתחות – דגם דירוג 44

1,249 

ארונית אחסון הכוללת מיני-ארון 2 דלתות, מדף תצוגה, ותא אחסון נסגר – דגם ליאם

3,105 

ארונית אחסון ותצוגה הכוללת 5 חללי תצוגה פתוחים + 3 תאי אחסון סגורים – דגם שובל

2,019 

כוורת אחסון ותצוגה מדורגת הכוללת 7 קוביות תצוגה פתוחות + 3 תאי אחסון סגורים – דגם שגיב

1,869 

עמודון אחסון ותצוגה הכולל 2 מגירות, 3 קוביות תצוגה, ותא אחסון סגור – דגם עמודון 4

1,559 

עמודון אחסון ותצוגה הכולל 4 מגירות, ו- 4 קוביות תצוגה + דלת זכוכית – דגם לירון

2,179 

עמודון אחסון ותצוגה הכולל 6 קוביות תצוגה אנכיות – דגם יעל

939 

עמודון תצוגה הכולל 6 מדפים – דגם יהונתן

2,329 

עמודון תצוגה ואחסון הכולל 5 קוביות תצוגה + 2 מגירות אחסון – דגם ירדן

1,869 

פתרונות אחסון

כשמדברים על עיצוב פנים, צמד המילים הטרנדי ביותר כבר שנים הוא פתרונות אחסון. זה התחיל כצורך, השתלב בטבעיות עם גישות חיסכון חכמות והפך לאופנה. לפתרונות אחסון נכונים השפעה מיטיבה על כל חדר בבית. לכל אחד חשוב שהחפצים שלו יהיו מאוחסנים ברווח, למניעת בלאגן, נזקי דחיסה ושאר בעיות של חוסר מקום.

אז נכון, השטח בבית מוגבל ואי אפשר להפוך אותו לחדר ארונות. בדיוק לכן, פתרונות אחסון הם המענה המושלם. פתרונות האחסון של אוליווד רהיטים הם קומפקטיים, לא תופסים מקום ובעלי קיבולת גבוהה.

 

לענות על הצורך ולהוסיף עוד ערך

פתרונות האחסון של אולייווד רהיטים לא משמשים רק לאחסון! נכון, הם מצטיינים בתכולה גבוהה ותופסים מינימום שטח במרחב, אבל זה ממש לא נגמר כאן. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון פתרונות האחסון שלנו, וליהנות מהקו העיצובי הנעים שעובר בכולם.

הארוניות, העמודונים וכוורות האחסון מצטיינים במראה זורם והרמוני, שמוסיף המון יופי לבית. ברוב הכוורות ועמודוני האחסון ישנם מדפי תצוגה ייעודיים, שבהם תוכלו להוסיף פריטי נוי נהדרים. כל פתרונות האחסון יכולים למלא חללים מתים, להוסיף חיים לפינות ריקות וכל זאת מבלי לפגוע בתחושת המרחב. השילוב המושלם הזה הופך אותם לכלי אסתטי לכל דבר ועניין.

אל תשכחו שאת פתרונות האחסון אתם יכולים לקבל בעיצוב המדויק שתואם לבית שלכם. כך, פתרונות האחסון מהווים גם חלק ממסגרת של צבעים וסטייל ותורמים לתחושת ההרמוניה והאחידות בבית.

 

לכל חדר בבית

איפה הכי מתאים להוסיף פתרונות אחסון?

התשובה המפתיעה היא: בכל חדר בבית.

זה אולי נשמע יומרני מעט, אבל כדאי שתדעו שפתרונות אחסון אינם מתאימים בהכרח לחדר שינה… פתרונות האחסון של אוליווד רהיטים מתהדרים במבנה קלאסי שזורם עם כל החדרים בבית, כולל המטבח והסלון.

אז לכם נשאר רק לחשוב באיזה חדר אתם זקוקים לפתרון אחסון?

אולי בחדר הילדים, שם העומס של משחקים וחפצים יוצר קצת יותר מדי בלאגן?

אולי דווקא בסלון, שם יש פינה חיוורת מדי, שכדאי להוסיף לה חיים.

שימו לב: אתם יכולים להשתמש בארגזי האחסון עם דלת עילית כדי להניח עליהם כלי נוי ותמונות, כך שהם בהחלט יכולים להתאים גם לסלון. כוורות האחסון מתאימות בדרך כלל לחדרי שינה. עמודוני האחסון והארוניות יכולים להתאים לכל החדרים בבית, בהתאם לדגם ולעיצוב. אפשר להוסיף אותם אפילו במטבח, צריך רק לדאוג להתאמה נכונה.

 

אפשרות ההתאמה

אז אחרי שהבטחנו סטייל עיצובי והתאמה לכל חדרי הבית, הנה אנחנו מקיימים! אוליווד רהיטים מזמינה אתכם לשנות את העיצוב והמבנה של פתרון האחסון שלכם בהתאמה אישית ומדויקת.

באתר של אוליווד רהיטים הכל פשוט וברור. גם ילד בן 6 יכול לשוטט בין הצבעים, המוצעים לבחירה חופשית, ולהתפעל מהארונית המחליפה צבעים בהתאם. בחירה בכל אחד מפתרונות האחסון תוביל אתכם לדף המציע את כל אפשרויות הצבע המגוונות לבחירתכם. שוטטו עם העכבר בין תפריט הצבעים, ובכל צבע שתיתקלו תקבלו תמונה גדולה וברורה של הצבע וכן את שמו המדויק. בחירה בצבע "מלבישה" אותו על הרהיט בתמונה שבצד שמאל.

בנוסף, הדף מתאר את המפרט המלא של כל פתרון אחסון.

 

האתר של אוליווד רהיטים

את ההזמנה באתר תוכלו לבצע בקלות. האתר מציע מגוון אפשרויות לתשלום, ותוכלו לבחור באפשרות הנוחה לכם. את המשלוח תקבלו תוך עד 21 ימי עבודה.

 

באוליווד רהיטים אנו אמונים על שירות אישי, מקצועי ואדיב. הכי חשוב לנו: שתהיו מרוצים מהבחירה שלכם. לכן אנו מאפשרים לכם התאמה אישית, ומקפידים על תמונות ברורות ותיאור מלא של כל רהיט. אז הגיע הזמן להפסיק לשבור את הראש ולהתחיל לאחסן את החפצים שלכם בנוחות, עם פתרונות האחסון של אוליווד רהיטים.