ידיות לארונות, מגירות ועוד

ברוכים הבאים לקטלוג ידיות לארונות, מגירות, שידות ועוד של חברת אוליווד רהיטים! כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של ידיות אשר מיוצרות אצלנו במפעל – ייצור ישראלי ואיכותי. הרכישה הינה פשוטה במיוחד, בוחרים את הדגם הרצוי, מבצעים הזמנה והידית בדרך אליכם במשלוח מהיר ומאובטח.מציג את כל 24 התוצאות

ידית מדגם זיגזג

20 

ידית מדגם זיגזג זהב

20 

ידית מדגם זיגזג לבן

20 

ידית מדגם זיגזג ניקל

20 

ידית מדגם חרסינה חלק

16 

ידית מדגם חרסינה פרח

16 

ידית מדגם טבעת כסף

16 

ידית מדגם טבעת שחור

16 

ידית מדגם כפתור עגול זהב

16 

ידית מדגם כפתור עגול לבן

16 

ידית מדגם כפתור עגול ניקל

16 

ידית מדגם כפתור שפיץ זהב

16 

ידית מדגם כפתור שפיץ לבן

16 

ידית מדגם כפתור שפיץ ניקל

16 

ידית מדגם כפתור שפיץ שחור

16 

ידית מדגם נהר זהב

20 

ידית מדגם נהר לבן

20 

ידית מדגם נהר ניקל

20 

ידית מדגם נהר שחור

20 

ידית מדגם עוצמ

40 

ידית מדגם קריסטל

20 

ידית מדגם קריסטל שקוף חור

10 

ידית מדגם שחור

20 

כפתור עגול שחור

16 

ידיות או לא להיות

אם נבצע מחקר בקרב קבוצת ניסוי של 100 איש לדוגמה, ונשאל אותם מה הפריט השימושי ביותר בבית, אנחנו מהמרים שלא יותר מ-3% יכירו טובה לידיות. זו החוכמה שלהן, הן כ"כ נוחות עד שאנו לא חושבים עליהן בכלל, בשעת השימוש בהן. אם נחשב כמה פעמים ביום אנחנו נוגעים בידיות לצורך פתיחת שטחי אחסון, נגיע למסקנה בוודאות, שידיות הן הפריט השימושי ביותר בביתנו. בלעדיהן היינו עומדים מול ארונות כשמחיצה עבה מפרידה ביננו לבין תכולתם ללא יכולת לשבור אותה. הידית גאונית בפשטותה, מאפשרת לנו בקלי קלות שימוש יעיל, נוח וקל.

 

איך נתאים את הידית המתאימה לכל רהיט?

מה צריך ידית? הארונות שלכם, שידות הלילה, הארונית בחדר הילדים, שלל המגירות הגודשות את ביתכם, בקיצור, מה לא? בית נורמלי מכיל עשרות ידיות מסוגים שונים. כדי שהשימוש ברהיטים שלכם יהיה נוח ונגיש וכן כדי שהידיות לא יפגעו בקונספט העיצובי של החדר אלא להפך, ירימו אותו בכמה רמות, חשוב להתאים במדויק, ידית לכל רהיט.

 

ידיות לארונות זכוכית

כדי לשמור על המראה היוקרתי והשברירי משהו של דלתות ארון הזכוכית, מומלץ לבחור בידיות קשיחות שגם יוכלו לשאת משקל בקלות. ידיות קריסטל הן הבחירה האידיאלית לקביעה בתוך ארון כזה, משום שהשקיפות שלהן הולכת שלובת זרוע עם זכוכית. כדי להפר את התאמת היתר בין ארון זכוכית לידיות קריסטל, תוכלו להשתמש בצבעים מנוגדים שישברו את החד גוניות ויצרו מראה דרמטי.

 

ידיות לרהיטים עשויים עץ מלא

ידיות חרסינה במראה עתיק הן בנות הזוג המושלמות לרהיטים מעץ מלא, הן יעניקו לארון או לשידה מראה מלא השראה. הלוק שלהן משקר ונותן תחושה שהרהיט החדש הזה, הוא חתיכת היסטוריה.

 

ידיות לארונות מסיבית

לארון מסיבית תתאמנה ידיות מקושתות משובצות קריסטל, או ידיות מתכת קרירות בסגנון מודרני. כל ידית תיתן מראה אחר לארון כולו.

 

ידיות לארונות חדרי ילדים

חדר ילדים הוא מקום בו פרץ התרגשות הוא לא פעולה חריגה, וקריאות שמחה פרועות הן חלק מהלו"ז, עיצוב החדר צריך לשתף פעולה גם הוא, עם התכונות הילדותיות ולאפשר מרחב צבעוני ועליז. ידיות לארון חדר הילדים יכולות לצאת מהקופסה ולהראות כמו חיות, לבבות, כוכבים ובובות, גם אם אתם אוהבים קו חלק, השתמשו בצבעים שונים כדי להאיר את החדר. ידית מעניינת תתאים כמובן לארון בעיצוב נקי ומינימלי.

 

ידיות למכתבה

בחדר בנים נרצה לשלב מכתבה בגוונים גבריים, ולכן ידיות מתאימות יהיו בצבעים של כחול, ירוק, אדום או תכלת. בחדר הבנות נשתמש כמובן בצבעים האהובים עליהן: ורוד, סגול וכתום, ולא, אתם לא חייבים להיצמד למיתוס הזה, אם הבת שלכם חולת צבע כחול, תזרמו איתה.

 

הארון הוא רק תירוץ – טיפים נבחרים לבחירת ידיות מוצלחות

  • הדבר השנוא במטבח זה הצורך לנקות שאריות מזון שחדרו לכל מיני חורים שכוחים. כשאתם בוחרים ידיות למטבח הקפידו שתהיינה חלקות, כך שבניגוב אחד אתם יודעים שהשלמתם את פעולת הניקוי שלכם. אין לנו משהו אישי נגד ידיות עם פיתוחים, רק שבמטבח הן עלולות לצבור המון לכלוך.
  • לחדר האמבט בחרו ידיות מחומר שלא רגיש ללחות.
  • אם הארון שלכם מעוצב מאוד, בחרו בידית בעיצוב מינימלי. כל ידית אחרת ממילא תיבלע ב"רעש" של הארון כולו.
  • לרהיט בסגנון שידתו של לואי ה-14 אל תשדכו ידית מתכת מודרנית, זה יראה כמו עיסה דביקה של תקופות. מסתבר שידית מסוגננת תתקבל בכבוד גדול יותר. התאימו לכל סגנון עיצוב, את הידית המתאימה לו בדיוק.